درب سریع صنعتی

درب سریع صنعتی

درب سریع صنعتی جز درب های اتوماتیک است که در مراکز پر رفت و آمد و کارخانجات و سوله ها و مراکز تولیدی می توان از آن ها بهره برد. این درب ها به روش های متعددی باز و بسته می شوند و بسته به کاربری آن ها از روش مناسب استفاده می شود. درب سریع صنعتی دارای مزایای زیادی می باشد که در ادامه به معرفی ان ها پرداخته ایم.

درب سریع صنعتی چیست؟

درب سریع صنعتی سریع تر از سیستم های معمولی درب مانند درب های غلتکی، درب مقطعی، درب پارچه PVC و یا کرکره غلتکی هستند.این درب برای کار با سرعت، با توجه به طول عمر قطعات، بیشترین مصرف انرژی و قابلیت اطمینان، مناسب است. درب سریع صنعتی یکی از انواع بسیار مختلف درب های اتوماتیک می باشد. همانطور که می دانید درب اتوماتیک امروزه بسیار در صنایع کاربردی شده است و همچنین طرفداران زیادی را برای استفاده به خود جلب کرده است. درب سریع صنعتی برای استفاده در محیط داخلی طراحی شده و عملیات حمل و نقل سریع بین مناطق مختلفی که بایستی از هم جدا باشند را انجام می دهد. درب سریع صنعتی از یک قاب فولادی از گالوانیزه و پوشیده شده با PVC ساخته شده است. درب سریع صنعتی با سرعت بالا توسط کنترل سه فاز 380v کنترل می شود. این نوع درب برای استفاده فشرده و مداوم در محیط های صنعتی، درست مثل تمام درهای با سرعت بالا طراحی شده است. استفاده از این نوع درب در انبارهای مدرن و ساختمان های کنترلی بسیار ضروری می باشد. درب سریع صنعتی بسیار مناسب برای مناطق با ترافیک سنگین می باشد.


درب سریع صنعتی


مزایای استفاده از درب سریع صنعتی

دارای سرعت اتوماتیک باز و بسته شدن می باشد.

باعث صرفه جویی در انرژی می شود.

حفظ دمای اتاق داخلی با استفاده از درب سریع صنعتی در زمان هایی مانند زمستان و یا تابستان

استفاده از این درب ها باعث کاهش الودگی هوا می شود.

این نوع درب ها دارای مزیت مهم دوام عالی می باشند.

همچنین با استفاده از این نوع درب، از ورود حشرات جلوگیری می شود.

سرعت باز و بسته شدن درب سریع صنعتی

سرعت باز و بسته شدن درب سریع صنعتی می تواند به 2 متر در ثانیه برسد که 10 برابر سرعت درب کرکره ای معمولی می باشد. این بدیهی است که راندمان عبور از طریق این درب بالا می رود و خروجی را به طور کل افزایش می دهد. این درب ها باعث افزایش سطح اتوماسیون و بهره وری کار می شوند. درب سریع صنعتی ویژگی های نورد، تاشو، کشویی و یا نوسان را با خود دارد.

ویژگی عایق موثر در درب سریع صنعتی

با بهره گیری از باز شدن و بستن سریع درب سریع صنعتی، می تواند جریان هوا بین داخل و خارج را کاهش دهد و از ورود گرد و غبار به اتاق جلوگیری کند. در عین حال انرژی با کاهش هدایت حرارتی ذخیره می شود.

تعمیرات درب سریع صنعتی

هنگامی که یک تصادف اتفاق بیفتند، برای مثال لیفتراک یا دیگر اشیاء با درب برخورد کنند، درب سریع صنعتی آسیب جدی نخواهد دید و این مورد می تواند به صورت خودکار یا نیمه خودکار به صورت دستی بازیابی و تعمیر شود. این طراحی به طور موثر کار تعمیر و نگهداری و تعمیرات ناشی از برخورد با درب سریع صنعتی را کاهش می دهد.

موارد استفاده از درب سریع صنعتی

از این محصول معمولا در کارخانه مواد غذایی، کارخانه دارویی، انبارها، کارخانه هایی در زمینه صنعت بسته بندی، صنایع شیمیایی، صنایع ماشین آلات، حفاری، اتاق های ربات جوش، آزمایشگاه و بسیاری از صنایع و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد که ما در این جا تنها به چند مورد از آنها اشاره کردیم.

این نوع درب ها دارای پوشش پودری پلی استر می باشد و دارای لبه نرم پی وی سی است. از نظر هزینه ممکن است در نگاه اولیه به نظر شما هزینه زیادی باشد، اما با انجام این کار و خرید این محصول، می توانید بسیاری از هزینه های بعدی خود را کاهش دهید. اگر به دنبال خرید این درب هستید، می توانید از راهنمایی کارشناسان شرکت اشل بهره مند شوید.

آزمایش های متعدد بر روی هر کدام از این مدل درب تولید شده قبل از تحویل انجام می شود. از جمله مهمترین آزمون ها در مورد عایق حرارتی، به خصوص در این مدل درب برای اتاق های سرد می باشد.

درب سریع صنعتی و صرفه جویی در مصرف انرژی:

• یکی دیگر از مهمترین مزیت های درب سریع صنعتی این است که از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. همه ما به خوبی می دانیم در محیط های صنعتی انرژی زیادی مصرف می شود، با استفاده کردن از درب های اتوماتیک صنعتی می توانید این انرژی را درون ساختمان نگه دارید.

• از آنجایی که این درب ها صنعتی می باشند و برای مکان های صنعتی ساخته می شوند، دارای موتورهای بسیار قوی هستند، به همین دلیل باز و بسته شدن آنها بسیار سریع است. البته شما می توانید سرعت باز و بسته شدن آنها را تنظیم نمایید.

همچنین با مطالعه درباره درب اتوماتیک و درب اتوماتیک شیشه ای، میتوانید اطلاعات خوبی درباره درب های اتوماتیک کسب نمایید.


درب سریع صنعتی


درب سریع صنعتی دارای چه فاکتورهایی می باشد؟

1-اگر شما مایل باشید می توانید درون درب سریع صنعتی پنجره یا درب کوچکی را نصب نمایید. بسیاری از کارخانه ها سفارش می دهند که درب کوچکی درون درب ساخته شود، تا در برخی از مواقع که نیاز نیست درببه صورت کامل باز شود از این درب کوچک رفت و آمد کنند. در واقع باید بدانید برای مکان های بزرگ این درب بسیار ضروری می باشد.

2-امنیتی که در این درب ها وجود دارد بسیار بالا است و به همین دلیل به هیچ وجه سارقان نمی توانند وارد آن شوند. از آنجایی که مکان های بزرگ نسبت به مکان های کوچک حساسیت بیشتری دارند، سیستم امنیتی درب آنها را بسیار بالاتر می برند.

3-پنل ها و یراق هایی که در درب سریع صنعتی به کار می رود بسیار با کیفیتی می باشند و به همین دلیل در برابر وضعیت های گوناگون آب و هوایی مقاومت بالایی دارند و فرسوده نمی شوند.

4-شما می توانید باتری های ذخیره کننده بر روی این درب ها نصب کنید. این باتری ها زمانی که برق نباشد به خوبی کار می کنند و درب ها را باز و بسته می کنند. زمانی که برق باشد این باتری ها برق را درون خود ذخیره می کنند و در زمان نبود برق انرژی ذخیره خود را مصرف می کنند.

5-از آنجایی که طیف رنگی درب سریع صنعتی بسیار گسترده می باشد شما می توانید هر رنگی را که مایل باشید را برای نمای ساختمان خود انتخاب کنید. رنگ های این درب بسیار زیبا می باشند و به همین دلیل زیبایی بیشتری را به ساختمان شما می بخشند. البته باید دقت داشته باشید که رنگ انتخاب شما با نمای ساختمان تان هماهنگی داشته باشد.

6-این درب ها دارای سنسور حرکتی هستند و چشم مادون قرمز در آنها وجود دارد، این سیستم موجب می شود که سرعت درب را کنترل کند و زمانی که درب با چیزی بخواهد برخورد داشته باشد سرعت آن را کاهش دهد. در اصل باید بدانید یکی از مهمترین ویژگی های این درب این است که دارای سیستم برخورد با مانع می باشد

همچنین تعمیر درب سریع صنعتی نیز یکی از موارد مهم میباشد، تعمیر درب سریع صنعتی نیازمند متخصصان مجرب این حوزه میباشد و بهتر است، تعمیر درب خود را به افرادی بسپارید که تخصص لازم در تعمیر آن را داشته باشند.

برای مشاوره و یا تعمیر درب سریع صنعتی و یا درب اتوماتیک میتوانید با کارشناسان فنی ما تماس حاصل نمایید.

درب سریع

درب سریع یا Industrial high speed door که با نام درب سریع صنعتی نیز شناخته می‌شود از ملزومات دنیای بهره‌مند از سرعت و تکنولوژی امروز ماست. نمونه‌ای از تولیدات فناوری که علاوه بر ایمنی و سهولت در تردد، سرعت را نیز برای کاربران خود به ارمغان آورده است. 

این میزان سرعت عمل هم‌چنین کمک زیادی به ممانعت از انتشار آلودگی ناشی از تردد در مکان‌های بسته و انتشار ناخواسته مواد آلاینده در کارخانجات و کارگاه‌هایی می‌کند که مواد شیمیایی، گازهای مصرفی و گرد و غبار و... را در محیط اطراف خود دارند.

در نوشتار پیش رو به بررسی این موضوع می‌‌پردازیم.

هم‌چنین می‌خوانیم:

درب سریع صنعتی و کاربردهای آن

از تعمیر درب سریع صنعتی چه می‌دانیم؟

درب اتوماتیک سریع و مصارف آن

با ما در مطالعه این مطلب همراه شوید.

  

درب سریع اتوماتیک

سرعت بدون شک از ویژگی‌ها و الزامات عصری است که ما در آن زندگی می‌کنیم. اتوماسیون بخش زیادی از کارها نیز هم به این دلیل است و هم با این موضوع تشدید می‌شود. به‌عبارتی این سرعت عمل هم کارها را تسریع و تسهیل می‌کند و هم نیاز به سرعت بخشیدن به سایر بخش‌ها و امور مختلف دیگر را ایجاب می‌کند.

درب سریع اتوماتیک و کاربردهای آن نمونه‌ای از همین شیوه عملکرد است. این نوع درب که اغلب در مبادی پرتردد مورد استفاده قرار می‌گیرد در نمونه‌های متنوعی تولید شده و برای موارد گوناگون نیز به‌کار گرفته می‌شود.

از کارخانجات صنعتی و مراکز بهداشتی تا انبارها و کارگاه‌های تولید مواد غذایی و بسیاری موارد دیگر از کاربران درب اتوماتیک سریع به‌شمار می‌آیند. به این جهت خدمات مرتبط با تعمیر درب سریع صنعتی نیز در این مکان‌ها مورد نیاز است.

با وجود آنکه الزامات کاربرد درب سریع صنعتی در موارد مختلف با یکدیگر متفاوت است، اما هدف اصلی از به‌کارگیری این نوع درب همواره بالا بردن سرعت باز و بسته شدن آن متناسب با نیاز در همان بخش است. بر این اساس این نوع درب‌ها دارای قابلیت تنظیم بوده و بر اساس قدرت موتور و نیاز در هر بخش انتخاب و نصب می‌شوند. تعمیر درب سریع صنعتی نیز بر همین مبنا از الزامات چنین مواردی محسوب می‌شود.

درب سریع صنعتی

وقتی از به‌صرفه بودن انواع درب صنعتی سریع سخن می‌گوییم، در واقع به موارد گوناگونی اشاره داریم که در این بخش تاثیر دارند.

پیش از هر مورد دیگر، انواع درب سریع اتوماتیک در صورت استفاده صحیح و هوشمندانه و انجام مراقبت‌های لازم از طول عمر مفید بالایی برخوردار است. به‌علاوه در ساخت این نوع درب به‌دلیل حساسیت بالای کاربردی از متریال مرغوب و مهندسی شده استفاده می‌شود که تاثیر بالایی در افزایش طول عمر این محصولات داشته و نیاز کمتر به تعمیر درب سریع صنعتی را ایجاب می‌کند.

از طرفی با استفاده از انواع درب صنعتی سریع، صرفه‌جویی بالایی در مصرف انرژی صورت گرفته و از هدر رفت آن جلوگیری به‌عمل می‌آید.

بخش عمده‌ای از کنترل انرژی مصرفی بابت سرمایش و گرمایش محیط‌های کارگاهی و مراکز ساخت و انبارهای نگهداری مواد دارویی و غذایی نیز با این انواع درب اتوماتیک سریع صورت گرفته و از این نظر نیز سود زیادی را نصیب کاربران می‌کند. 

ایمنی بالای این درب‌ها در برابر سرقت به‌دلیل ساختار قوی و قابل کنترل نیز مورد دیگری است که خرید درب اتوماتیک سریع و انجام به‌موقع تعمیر درب سریع صنعتی را به گزینه‌ای اقتصادی تبدیل نموده است.  

 

درب اتوماتیک سریع

انواع درب اتوماتیک سریع با نام درب بالارونده نیز شهرت دارند که از نوع باز شدن آنها به شکل حرکت به سمت بالا ناشی می‌شود. این نوع درب در 3 نمونه کلی درب رول آپ، درب فولد آپ یا تاشو و درب ‌های سریع صنعتی اسپیرال ساخته می‌شوند. 

درب‌های رول آپ ((roll up)) این روزها در سازه‌های بسیاری اعم از فروشگاه‌ها و مجتمع‌های مسکونی و حتی خانه‌های معمولی کاربرد داشته و به بخشی از ملزومات ساخت و سازهای امروزی تبدیل شده‌اند. این نوع کرکره‌های برقی از اجزای گوناگونی تشکیل می‌شوند اما اصلی‌ترین این اجزاء شامل تیغه‌های پلی کربنات در عرض‌های 6 تا 10 سانتی‌متری و موتور (در انواع ساید، توبولار و سانترال و...) است. 

انواع درب فولد آپ یا تاشو (Fold up) بیشترین مصرف را در سوله‌های صنعتی و مکان‌های وسیع داشته و اصلی‌ترین هدف از کاربرد آنها نیز جلوگیری از اتلاف انرژی است. مشکلی که اغلب هنگام تردد ماشین‌‌ آلات صنعتی در این اماکن و به‌دلیل فاصله زمانی تا بسته شدن درب‌های معمولی و خروج هوای سرد یا گرم در فصول مختلف رخ می‌دهد. 

درب سریع صنعتی اسپیرال (Spiral) نیز نمونه دیگری از درب‌های بسیار پرسرعت است که اغلب در کارخانه‌ها و برای پیشگیری از اتلاف انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوام بالا، مقاومت در برابر ضربه و باد و متریال مرغوب و مفید از ویژگی‌های ساخت این نوع درب به‌شما‌ر می‌آید، هر چند در مواردی نیز به تعمیر درب سریع صنعتی نیاز پیدا می‌شود. 

لازم به یادآوری است همه انواع این درب‌های سریع صنعتی از ماده مقاوم PVC و UPVC ساخته می‌شوند و در آنها از میله طولی برای بالا بردن مقاومت استفاده می‌شود. 

مطالعه بیشتر: درب کشویی شیشه ای

درب صنعتی سریع

انواع درب اتوماتیک سریع از ویژگی‌های کاربردی و مزایای زیادی بهره‌مند است که کاربرد آن را در واحدهای صنعتی با اقبال بالایی روبرو نموده است. 

این ویژگی‌ها در بسیاری موارد به سهولت استفاده و صرفه‌جویی در هزینه‌ها منجر شده و همزمان با ایمنی بالایی  و امکان تعمیر درب سریع صنعتی نیز همراه است.

در این بخش به مرور این موارد می‌پردازیم:

ایمنی بالا در برابر سرقت

نه تنها سرعت باز و بسته شدن این نوع درب‌ها در ایمنی مکانی که از آنها استفاده شده نقش دارد، بلکه کیفیت ساختار و استحکام آنها نیز به ‌نوبه خود عامل مهمی در این مورد خواهد بود. انواع درب سریع صنعتی بسیار محکم بوده و به‌آسانی باز یا شکسته نمی‌شوند و از این جهت گزینه‌ای مناسب برای سازه‌های صنعتی، کارگاهی و کارخانجات و امثال آن به شمار می‌آیند.

صرفه‌جویی در مصرف انرژی

در همه موارد اصلی‌ترین مزیت این درب‌ها را می‌توان در صرفه‌جویی مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های مرتبط با این بخش تعریف کرد. این گزینه در هر دو فصل سرما و گرما مورد استفاده بوده و نقش مهمی در تنظیم هزینه‌ها و رفاه و راحتی کاربران دارد.

دوام و کارایی بالای درب صنعتی سریع

استحکام و کارایی این نوع درب‌ها در کنار صرفه اقتصادی ناشی از کاهش هزینه‌ها باعث شده آنها به گزینه انتخابی در بسیاری از واحدهای صنعتی و کارگاهی تبدیل شوند.

دسترسی آسان

انواع درب سریع اتوماتیک کاربرد آسانی دارند و به‌راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. گزینه‌ای که انتخاب آنها را به پیشنهادی مثبت و مفید تبدیل کرده و با اقبال بالای دارندگان واحدهای تجاری و صنعتی روبرو نموده است.

قابل استفاده در هر شرایط!

این نوع درب سریع اتوماتیک دارای ترمز اضطراری و اهرم دستی نیز هست که حتی در صورت قطعی برق می‌توان از آن استفاده نمود.

پوشش رنگ الکترواستاتیکی و مقاوم درب سریع صنعتی در برابر عوامل طبیعی نظیر رطوبت و گرد و غبار مقاوم بوده و به‌آسانی تخریب نمی‌شود که به‌ آن قابلیت استفاده در هر اقلیم آب و هوایی را داده است.

قطعات با کیفیت

انواع درب اتوماتیک سریع از نظر ریل‌های به‌کار رفته که از جنس فولاد باکیفیت هستند و نیز سیستم ضد ضربه که از استهلاک درب جلوگیری می‌کند بسیار پرطرفدار است. 

پرقدرت، کم صدا و عایق صوتی!

انواع درب صنعتی سریع به‌دلیل قدرت بالای موتورهای محرک و کنترل سرعت در هنگام باز و بسته شدن سر و صدای زیادی ندارند و از این نظر نیز کاملا مطلوب هستند. از طرفی لایه‌های به‌کار رفته در تولید انواع درب صنعتی سریع مانع از انتقال صدا بوده و نوعی عایق صوتی به‌شمار می‌آیند. مزیتی که به‌ویژه در مرکز حساس و اماکن در معرض عبور و مرور ماشین‌های سنگین یا استفاده از تجهیزات پر سر و صدا اهمیت کاربردی بالایی دارد. 

کاهش هزینه سرویس‌دهی

بسیاری از نمونه‌های درب غیرصنعتی از ساختار سبک و ساده‌ای برخوردارند که در دراز مدت با استهلاک قطعات و تخریب زودرس همراه بوده و هزینه‌هایی را به دارندگان تحمیل می‌کند. انواع درب اتوماتیک سریع قیمت بالاتری نسبت به نمونه‌های غیرصنعتی و معمولی دارند. اما از نظر دوام بالا و استهلاک پایینی که دارند نیاز به هزینه سرویس و تعمیرات به‌مراتب کمتری داشته و در مجموع با داشتن طول عمر به‌مراتب بیشتر، کاملا مقرون به‌صرفه هستند. هزینه تعمیرات با کاربرد چنین درب‌هایی به‌شدت کاهش یافته و راحتی و سهولت استفاده را به‌دنبال خواهد داشت. 

پیشگیری از آلودگی محیط

از دیگر ویژگی‌های مهم و کاربردی در محصولات درب صنعتی سریع، ممانعت از ورود آلاینده‌های محیطی به فضای داخلی است. این مزیت که به‌دلیل سرعت باز و بسته شدن این نوع درب‌ها به اضافه شده از بزرگ‌ترین فواید کاربرد آنهاست.

جالب است بدانید پیشگیری از سرایت آلودگی در چنین اماکنی می‌تواند از هر دو جهت ورودی و خروجی مورد نظر باشد. به این معنا که در صورت استفاده از این مکان به‌عنوان مکانی برای تولید یا نگهداری موادی که نیاز به حفظ پاکیزگی و درجات بالای بهداشت دارند مانند ملزومات دارویی و مواد غذایی و امثال آن، لازم است با درب سریع اتوماتیک از ورود آلاینده‌ها به فضای داخلی کارگاه، سوله یا انبار مورد نظر جلوگیری شود.

در عین حال برخی صنایع خود تولید کننده موادی هستند که ورود یا نشت آنها به محیط خارج می‌تواند به بروز آلایندگی و مشکلاتی منتهی شود. بسیاری از صنایع سنگین که با تولید گازهای سمی و مواد شیمیایی پرخطر همراه هستند در این گروه جا می‌گیرند. در چنین مکان‌هایی، کاربرد درب اتوماتیک سریع مانع از خروج چنین موادی و بروز آلایندگی‌های صنعتی و شیمیایی می‌شود. 

 

آشنایی با برخی از مورد کاربرد درب سریع اتوماتیک

انبار غلات و سوله نگهداری مواد غذایی: انبار کردن مواد خوراکی نیاز به فضایی ایمن و قابل کنترل دارد. چنین فضایی با داشتن یک درب محکم و بادوام و قابلیت باز و بسته شدن سریع کامل می‌شود. انواع درب سریع اتوماتیک از این نظر گزینه ایده‌آلی هستند. 

کارگاه‌ها و سوله‌های صنعتی: ورود و خروج لوازم و ماشین آلات به سوله‌های صنعتی و کارخانجات از مواردی است که به درب مناسب با قابلیت و سرعت باز و بسته شدن نیاز دارد. در هر دو این موارد درب اتوماتیک سریع چاره کار است و می‌تواند نیاز چنین مکان‌هایی را به خوبی تامین کند. 

مکان‌های در معرض هجوم آفات و حشرات: برخی اماکن کاری و نگهداری مواد مختلف در نزدیکی مراکز تجمع حشرات قرار داشته و دائما در معرض هجوم آنها هستند. با توجه به آسیب‌هایی که با ورود این حشرات متوجه چنین مکان‌هایی است، کاربرد درب سریع اتوماتیک به حل مشکل این مکان‌ها کمک می‌کند. 

مراکز تولید و نگهداری مواد شیمیایی: چنین اماکنی با دارا بودن درب‌های سریع بهتر می‌توانند دمای محیط را کنترل نموده و از ورود و تجمع گرد و غبار جلوگیری کرده و از طرفی مانع از خروج مواد شیمیایی یا رایحه آنها به بیرون شوند. برخی از این مکان‌ها نیز از نظر ایمنی نسبت به سرقت مواد و تجهیزات نیازمند چنین درب‌هایی هستند که با استفاده از انواع درب سریع صنعتی می‌توان مانع از آن شد.

سردخانه‌ها و مراکز نگهداری مواد غذایی و دارویی، یخچال‌‌های بزرگ صنعتی: این بخش‌ها نیز از دیگر مواردی هستند که با کاربرد درب اتوماتیک سریع علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف انرژی به بهبود نگهداری مواد با استفاده از خواص عایق این نوع درب‌ها کمک می‌کنند.

اماکن در معرض دود، گرد و غبار و ریزگردها: در سال‌های اخیر و با افزایش میزان آلاینده‌های مختلف از نوع گرد و غبار، دود ناشی از سوخت خودروها و نیز افزایش ریزگردها، استفاده از درب صنعتی سریع ابعاد تازه‌ای یافته است. تا جایی که بسیاری از مراکز صنعتی به کاربرد این نوع درب‌ها روی آورده‌اند.

تعمیر درب سریع صنعتی

انواع درب صنعتی سریع در ابعاد متنوع از نظر عرض دهانه و ارتفاع ساخته می‌شوند که بسته به این ابعاد از میزان مصرف متریال کاربردی و هزینه ساخت مختلفی نیز برخوردارند. هم‌چنین بسته به وزن و ابعاد درب و میزان و تعداد دفعات باز و بسته شدن، نیاز به موتور در این نوع درب‌ها متفاوت است. این مورد نیز بر قیمت انواع درب سریع صنعتی تاثیرگذار است. 

عوامل جانبی نظیر تغییرات قیمت مواد اولیه و نوسانات ارز نیز در قیمت روز این محصولات موثر است که با استعلام از سایت‌های معتبر فروش و فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده قابل دسترسی است.

این نوع ‌درب‌ها در صورت استفاده صحیح و مراعات نکات فنی از عمر بالایی برخوردارند. کاربرد این تولیدات اغلب در مکان‌هایی با تردد بالا صورت می‌گیرد که با باز و بسته شدن زیاد آنها همراه بوده و نیاز به مراقبت و سرویس‌دهی را افزایش می‌دهد. با وجود همه این مراقبت‌ها در مواردی نیاز به تعمیر درب سریع صنعتی پیش می‌آید.

روغن‌کاری دوره‌ای و مداوم جک‌ها و بازوهای متحرک، بازرسی از پیچ و مهره‌های به‌کار رفته در درب‌ها، تعویض به‌موقع عایق‌های پلاستیکی مصرفی دورتادور درب در زمان مقتضی و مواردی نظیر بررسی مداوم سنسورها و... هر یک به‌نوبه خود تاثیر بالایی در افزایش کمی و کیفی این محصولات دارد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درب های اسپید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

سخن پایانی...

استفاده از انواع درب‌ صنعتی سریع در اماکن کارگاهی و کارخانجات در سال‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته که با کارایی و کیفیت این نوع درب‌ها در ارتباط مستقیم است. توجه به الزامات کاربردی هنگام سفارش ساخت آنها، مراقبت‌های فنی و تعمیر درب سریع صنعتی از جمله مواردی هستند که مفیدترین نوع درب‌ها را با بیشترین مزایا در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

پیشنهاد آخر ما برای مشتریان این محصولات، استفاده از خدمات مشاوره و کسب راهنمایی از کارشناس فروش در این زمینه است. 


برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل
مقالات
مقالات مرتبط
معرفی انواع دوربین ها و بیان کاربرد آنها

1394-04-23 18:04

دوربین مدار بسته/ریشه

معرفی انواع دوربین ها و بیان کاربرد آنها

دربهای اتوماتیک شیشه ای

1394-08-05 22:35

درب اتوماتیک/ریشه

دربهای اتوماتیک شیشه ای

سیستم اعلام سرقت

1394-08-05 23:40

ریشه/سیستم اعلام سرقت

سیستم اعلام سرقت

سامانه اعلام حریق

1394-08-05 23:53

ریشه/سیستم اعلام حریق

سامانه اعلام حریق

رضایت مندی مشتری

1394-08-06 01:17

رضایت مندی مشتری/ریشه

رضایت مندی مشتری

پشتیبانی فروش

1394-08-06 01:22

تنوع محصولات/خدمات ما/ریشه

پشتیبانی فروش

تنوع محصولات بسته به نوع استفاده و سلیقه مشتری

اشل ایمن پارس

1394-08-06 01:25

اشل ایمن پارس/ریشه

اشل ایمن پارس

پیشنهاد براساس نیاز

1394-08-06 03:18

پیشنهاد براساس نیاز/ریشه

پیشنهاد براساس نیاز

 ادارات و سازمانهای دولتی

1394-08-06 03:21

ادارات و سازمانهای دولتی/ریشه

ادارات و سازمانهای دولتی

 بانکها و موسسات مالی

1394-08-06 03:23

بانکها و موسسات مالی/ریشه

بانکها و موسسات مالی

 دانشگاهها

1394-08-06 03:26

دانشگاهها/ریشه

دانشگاهها

 هتل ها

1394-08-06 03:28

ریشه/هتل ها

هتل ها

بیمارستانها

1394-08-06 03:31

بیمارستانها/ریشه

بیمارستانها

 کارخانه ها و شرکتها

1394-08-06 03:34

ریشه/کارخانه ها و شرکتها

کارخانه ها و شرکتها

 برج ها

1394-08-06 03:37

برج ها/ریشه

برج ها

سایر پروژه ها

1394-08-06 03:39

ریشه/سایر پروژه ها

سایر پروژه ها

سایر پروژه ها سایر پروژه ها سایر پروژه ها

نمایندگی ها

1394-08-19 19:51

ریشه/نمایندگی ها

نمایندگی ها

1395-08-01 17:21

ریشه

مقاله درب شیشه ای

1395-08-01 17:21

ریشه

مقاله درب شیشه ای

1395-10-18 08:43

ریشه

درب های کرکره ای امنیتی

1395-10-18 08:44

مقالات

درب های کرکره ای امنیتی

1396-02-30 09:26

ریشه

1396-02-30 11:39

دوربین IP

1396-03-07 12:59

دوربین IP

دوربین HD

1396-03-07 13:00

دوربین HD

elero catalogue 2016

1396-05-22 03:16

ریشه/کاتالوگ ها

elero catalogue 2016

elero Catalogue 2008-2009

1396-06-08 04:15

ریشه/کاتالوگ ها

elero Catalogue 2008-2009

Kocom Catalogue 2016

1396-06-08 04:36

ریشه/کاتالوگ ها

Kocom Catalogue 2016

Sunell Guide 2017

1396-06-08 04:41

ریشه/کاتالوگ ها

Sunell Guide 2017

اپراتور هالوکس X3

1396-06-08 04:50

ریشه/کاتالوگ ها

اپراتور هالوکس X3

راهبند ستونی بولارد

1396-06-08 05:01

ریشه/کاتالوگ ها

راهبند ستونی بولارد

راهبند الکتروهیدرولیک میله ای

1396-06-08 05:07

ریشه/کاتالوگ ها

راهبند الکتروهیدرولیک میله ای

اپراتور هالوکس x2

1396-06-08 05:09

ریشه/کاتالوگ ها

اپراتور هالوکس x2

gfa motor

1396-06-13 23:34

ریشه/کاتالوگ ها

gfa motor

دوربین مدار بسته

1396-09-20 14:48

ریشه

دوربین مدار بسته

DNR چگونه فعالیت می کند

1396-10-10 12:12

ریشه/مقالات

DNR چگونه فعالیت می کند

نویز تصویر به چه معناست؟

1396-10-10 12:15

ریشه/مقالات

نویز تصویر به چه معناست؟

1396-10-10 12:22

ریشه

تعریف دوربین ANPR

1396-10-10 12:30

ریشه/مقالات

تعریف دوربین ANPR

1396-10-10 12:36

لنز دوربین مداربسته چیست؟

1396-10-10 12:37

ریشه/مقالات

لنز دوربین مداربسته چیست؟

1396-10-10 12:41

محصولات
محصولات اشل
درب گردشی مشاهده
درب گردشی
پروژه ها
پروژه ها